Rrah babanë dhe vëllanë, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjilan pasi që kishte rrahur babanë dhe vëllanë e tij.

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here