Kanabis i kultivuar mes pemëve të thara, policia e asgjëson me djegie (FOTO)

209 bimë narkotike kanabisi u asgjësuan përmes djegies nga Policia e Krujës.
Në bazë të informacioneve të disponuara nga strukturat policore gjatë kontrollit të ushtruar në fshatin Mafsheq, Bashkia Krujë u gjetën dhe asgjësuan 209 bimë narkotike.

Policia thotë se vijon puna për zbulimin e autorëve të përfshirë në këtë veprimtari kriminale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here