Godet femrën me shishe në lokal

Policia në Pejë ka identifikuar dhe arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti në një lokal nate kishte gjuajtur me një shishe dhe kishte goditur një femër duke i shkaktuar lëndime trupore.

Ngjarja ka ndodhur të dielën.

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here