Erdhi nga Gjermania për pushime në Kosovë, e tmerrshme çka i ndodhi mërgimtarit nga Drenica

Në fshatinë Korroticë e Epërme, të Drenasit një femër ka raportuar se në rrethana të panjohura vetura e saj me targa gjermane është përfshirë në zjarr.
Njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale nuk ka të lënduar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here